VELİ BİLGİLENDİRME SİSTEMİ

VELİ BİLGİLENDİRME SİSTEMİ

Öğrenci taşımacılığı hizmeti alan veliler, öğrencinin sabah servise binmesinden, akşam servis ile eve dönmesine kadar serviste geçen süreyi takip ve kontrol etmek ister. Kurumsal Yönetim Sistemiyle entegre çalışan Millennium Veli Bilgilendirme Sistemi ile, araçlardan alınan bilgiler ile veliler anında bilgilendirilir. Okula gidişte, servisin yaklaşması, öğrencinin servise binmesi, okula ulaşılması ve güvenle servisten inmesi ve aynı şekilde eve dönüşte de öğrencinin servise binmesi, servisin eve yaklaşması ve belirlenen durakta öğrencinin veliye teslim edilmesi gibi işlemler anlık olarak veliye bildirilir.

Araçlardan alınan anlık bilgiler sayesinde veli memnuniyeti üst seviyeye çıkarmaktadır. Veliler şikayetlerini veya memnuniyetlerini uygulama üzerinden taşıma firmasına iletirler. Uygulama üzerinden belirli periyotlarla yapılan anketler ile de veli ve seyahat memnuniyeti ölçülebilir hale gelir.

Sürücülerimizin de kullanacağı bu uygulama sayesinde filo ve sürücü yönetimi daha kolay ve denetlenebilir hale geldi.

Sahadan toplanan tüm bu bilgiler müşterimiz okul yetkilileriyle de paylaşılabilir. Böylece verilen hizmetin kalitesi anlık olarak ölçümlenebilmektedir.VELİ MOBİL UYGULAMASI

Öğrenci velilerinin kendi cep telefonu veya tabletlerinden kullanabilecekleri mobil uygulamadır. Bu uygulama üzerinden hem servis sürücüsü ve hostesiyle hem de servis firmasıyla iletişim halindedir.

ÖZELLİKLERİ

Konum Gönderme

Yaklaşma Bildirimi Alma

Servis Kullanmama Bildirimi
Belge kontrolü

Ödeme İşlemleri

Anketler

SÜRÜCÜ VE HOSTES MOBİL UYGULAMASI

Servis hizmeti veren firmanın sürücüleri tarafından kullanılan mobil uygulama.

ÖZELLİKLERİ

Yoklama Alma

Servis Sonu ve Araç İçi Kontrol
Yaklaşma Bildirimi Atma

Belge Yönetimi ve Yükleme

AVANTAJLARI

Öğrencisini okula kayıt eden veli, mobil uygulamayı indirip ve evinin veya durağının konumunu sisteme ekler. Araçların güzergahlarını harita üzerinden görüntüleyebilir. Girilen konum bilgisi sayesinde en verimli güzergah planlaması gerçekleşir.
Öğrencilerin izinli günlerini veya etüde kalacakları günü sisteme girebilir. Servis güzergâhı bu bilgiye göre yeniden belirlenir.
Veliler araçlarının konumunu mobil uygulamada görebilir. Gecikme yaşanan araçların bilgisi yolculara iletir.