PERSONEL TAŞIMACILIĞI

Dijital Ulaşım Ağını İnşa Ediyoruz!

PERSONEL TAŞIMACILIĞI

Muhtar Tur servis hizmetini dijitalleştiren, daha verimli ve basit bir hale getiren teknolojik personel servisi ve ulaşım ağıdır. Mesafelerin kısaldığı ve trafiğin azaldığı bir dünya hayal ediyoruz.

Kalite, güven ve istikrar gibi hususlara önem vererek çıkmış olduğum bu yolda konforlu ve güvenli ulaşım firmamız aracılığı ile artık daha kolay. Hizmete başladığımız ilk günümüzden beri sahip olduğumuz, üstüne eklediğimiz deneyim ve bilgiler ile birçok kuruma hizmet vermiş bulunmaktayız. Kuruluşlar ile çözüm ortaklığında bulunarak, insani değerlerin bilinciyle personel taşımacılığı yapmaktayız.

Sürücü ve yolcu mobil uygulamaları, bulut sistemiyle ulaşımı dijitalleştirir ve bunu yolcu güvenliği ve servis şoförü takibi uygulamalarıyla destekleyerek güvenli bir personel servisi operasyonu sunar.

Çevreye duyarlı, sürdürülebilirliğe katkıda bulunan paylaşımlı personel servisi modeli

Trafiğe daha fazla takılmadan, ihtiyacınız kadarını kullanarak trafikteki araç sayısını azaltmaya katkıda bulunabilirsiniz. Böylece karbon salınımını azaltarak sürdürülebilirlik ve çevrenin korunmasına destek olacak, doğa dostu olacaksınız.

PRESTİJLERİMİZ

Konforlu Araçları Kullanır

Araç Takip Sistem Teknolojisi Kullanır

Optimum Yol Planını Çizer Ve Uygular

Şoför Eğitimlerine Önem Verir