ÖĞRENCİ TAŞIMACILIĞI

Güvenliğiniz Bize Emanet

ÖĞRENCİ TAŞIMACILIĞI

Muhtar Tur servis hizmetini dijitalleştiren, daha verimli ve basit bir hale getiren teknolojik personel servisi ve ulaşım ağıdır. Mesafelerin kısaldığı ve trafiğin azaldığı bir dünya hayal ediyoruz.

Muhtar Tur olarak Öğrenci taşımacılığı hizmetimizi günümüz Standartlarına ve İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetmeliklerine uygun olarak geliştirip yürütmekteyiz.

Geleceğimizin güvencesi olan değerli çocuklarımıza güvenli yolculuk için eğitimli ve profesyonel çalışanlarımız servis yolculuğunu sadece yolculuk olarak değil, eğitimin devamı olarak görmekteyiz. Çocukların gelişiminin hayatın her aşamasında olduğu gibi servis esnasında da katkı sağlamak bizim de görevimiz olarak görmekteyiz.

Veli, hostes mobil uygulamaları, bulut sistemiyle ulaşımı dijitalleştirir ve bunu öğrenci güvenliği ve servis şoförü takibi uygulamalarıyla destekleyerek güvenli bir öğrenci servisi operasyonu sunar.

Çevreye duyarlı, sürdürülebilirliğe katkıda bulunan paylaşımlı öğenci servisi modeli

Trafiğe daha fazla takılmadan, ihtiyacınız kadarını kullanarak trafikteki araç sayısını azaltmaya katkıda bulunabilirsiniz. Böylece karbon salınımını azaltarak sürdürülebilirlik ve çevrenin korunmasına destek olacak, doğa dostu olacaksınız.

PRESTİJLERİMİZ

Konforlu Araçları Kullanır

Araç Takip Sistem Teknolojisi Kullanır

Optimum Yol Planını Çizer Ve Uygular

Şoför Eğitimlerine Önem Verir